do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz zbiory gruszek, wiśni, czereśni, śliwek

  • Miasto lub region: Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 12:30

Propozycja zatrudnienia dla Polaków od zaraz przy zbiorach gruszek, wiśni, czereśni i śliwek. Niemcy praca sezonowa na wakacje dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca fizyczna na wakacje
  • zatrudnienie w sadzie przy zrywaniu wiśni, czereśni, gruszek oraz śliwek
  • inne prace pomocnicze zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zaliczki możliwe do pobierania po przepracowaniu tygodnia
  • ubezpieczenie
  • premie wydajnościowe
  • pomoc w sprawach formalnych
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • legalną umowę
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • dodatki za promowanie firmy
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 536 283 110
Lub poprzez stronę: https://www.olx.pl/oferta/zbior-owocow-wschodnie-niemcy-CID4-IDn0n9S.html#376bd56ebb

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-czeresni-wisni-gruszek-sliwek/

ID ogłoszenia: 9875964914633671