12.22€ brutto

Sortowanie butli dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji SodaStream, Tilburg

  • Miasto lub region: Tilburg, Holandia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 19 września 2023 10:00

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii od zaraz na produkcji przy sortowaniu butli marki SodaStream. Zatrudnienie w rejonie Tilburga bez znajomości języka angielskiego!

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Woda to życie! Może zmienić też Twoje, dzięki wyjazdowi do Holandii i pracy w firmie zajmującej się sprzedażą systemów do produkcji sody domowej. Wymyślona przez nich technologia pozwala w ciągu kilku sekund przekształcić wodę niegazowaną w gazowaną… a wypracowany przez nas proces rekrutacji, pozwala na podjęcie zatrudnienia nawet w jeden dzień
Opis stanowiska: Będziesz pracować przy linii produkcyjnej na sortowni. To nic trudnego – sprawdzisz zawór; przeczyścisz butlę, żeby zweryfikować jej stan; a na koniec usuniesz starą etykietę i gotowe!
Oferujemy:
– Pracę w systemie zmianowym (06:45-15:15, 15:15-23:45 i 23:45-06:45)

– Wolne weekendy (możliwość pracy w soboty, w okresach wzmożonego ruchu)

– Atrakcyjną stawkę godzinową 12.22 EURO brutto +8,33% dodatek wakacyjny = 13.24 oraz bonusy płacowe za wieczory, noce i nadgodziny!

– Cotygodniowe wypłaty, zawsze na czas!

– Zorganizowane zakwaterowanie na miejscu oraz transport do/z pracy

– Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

– Pewne zatrudnienie przy minimum formalności, możliwość przejścia całego procesu rekrutacji ONLINE

– Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

– Telefoniczną pomoc 24/7 – Operations Service Center

– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. FitaOTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania:

– Dostępność na dłuższy okres najlepiej OD ZARAZ!

– Gotowość do wykonywania pracy fizycznej w głośnym otoczeniu (pracodawca zapewnia ochronę słuchu)

NIE WYMAGAMY znajomości języka angielskiego!!

Interesujące? Zgłoś się teraz

Zadzwoń: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie www.ottoworkforce.com.

ID ogłoszenia: 36564f84c34dd2b7

ilość wszystkich wyświetleń: 112, dzisiaj: 1