Atrakcyjne wynagrodzenie

Swindon, praca w Anglii jako Kierowca samochodu ciężarowego (class 2 – bez przyczepy)

  • Miasto lub region: Swindon
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 01:33

Od zaraz agencja poszukuje kierowców samochodów ciężarowych do podjęcia pracy w Anglii na terenie Swindon UK. Zatrudnienie przy dostarczaniu zamówień bezpośrednio do klientów.

ATRAKCYJNA PRACA W WIELKIEJ BRYTANII OD ZARAZ

Flame Employment Polska Sp. z o.o. to licencjonowana Agencja Zatrudnienia (cert. nr 2376) istniejąca od 2005 roku. W ciągu przeszło 10 lat działalności pomogliśmy ponad 10 000 osobom w podjęciu satysfakcjonującego zatrudnienia. Dysponujemy ofertami pracy różnego szczebla w wielu branżach.

Szukasz pracy?
Planujesz zmienić miejsce zatrudnienia?
Dobrze trafiłeś!

Aktualnie dla naszego klienta, znanej, brytyjskiej firmy będącej liderem w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego (class 2 – bez przyczepy)

Zakres obowiązków:
– dostarczanie dostaw do klientów,
– pilnowanie formalności związanych z dostawami (wypełnianie dokumentów),
– praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).

Wymagania podstawowe:
– doświadczenie w pracy jako kierowca,
– posiadanie Świadectwa kwalifikacji zawodowych CPC,
– posiadanie DIGI TACHO CARD,
– znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– stałą pracę na pełny etat,
– zakwaterowanie,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę od zaraz.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV (w języku angielskim) na adres bydgoszcz@flamejobs.pl

ID ogłoszenia: 966576a7d390f5ca

ilość wszystkich wyświetleń: 2001, dzisiaj: 1