1750 € netto/mc

Szwecja praca sezonowa bez języka przy zbiorach pomidorów od zaraz Trelleborg

  • Miasto lub region: Trelleborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 21 czerwca 2023 15:38

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Szwecji 2023. Zatrudnienie w Trelleborg od zaraz przy zbiorach pomidorów. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Trelleborg.

Wynagrodzenie: 1750 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • uprawianie oraz zbieranie pomidorów;
  • wykonywanie zadań będzie odbywało się w zaawansowanej technologicznie szklarni.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie w systemie na dwie zmiany;
  • wypłatę raz na miesiąc;
  • szwedzkie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

rekrutacja@findworker.pl z dopiskiem: „25 pracowników do szklarni – Szwecja”

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-pomidorow-od-zaraz-trelleborg/

ID ogłoszenia: 2156492b6521795f