na akord

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od kwietnia 2022 zbiory szparagów k. Lubeki

  • Miasto lub region: okolice Lubeki
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 lutego 2022 20:22

Od kwietnia 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w okolicach Lubeki bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Lubeki.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od kwietnia 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana na polu;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie/wycinanie szparagów.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla gospodyń domowych, studentów, emerytów oraz rencistów;
  • możliwość zabrania ze sobą dowodu, ręczników, przyborów higienicznych, kaloszy, kapci, ręczników roboczych, a także odzieży przeciwdeszczowej.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zakwaterowanie i obiady w cenie 10,00 € na dzień od osoby;
  • pomoc opiekuna grupy;
  • wsparcie na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę: www.hofkaiser.de/informacje/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-szparagow-2022-k-lubeki/

ID ogłoszenia: 4436202be0422f29