13 GBP brutto/h +dodatki

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii jako pomocnik śmieciarza bez języka Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 19:02

Bez znajomości języka potrzebni pomocnicy śmieciarza do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla pracowników fizycznych. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 13,00 GBP brutto na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie i rozładowywanie pojemników z odpadami komunalnymi na śmieciarkę, a także odkładanie tych pojemników w to samo miejsce po ich opróżnieniu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów z alkoholem;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i dodatki;
  • wsparcie w znalezieniu taniego zakwaterowania w Londynie i okolicach;
  • pomoc przy sprawach formalnych oraz życiowych;
  • darmowe ubezpieczenie NNW pracownika do kwoty 500 000 GBP;
  • po podpisaniu umowy możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane fizyczną pracą w Londynie mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „Pomocnik śmieciarza Londyn 08″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-pomocnik-smieciarza-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-londynie/

ID ogłoszenia: 5115f43aa85e69ed