132,60 DKK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Danii na magazynie z zabawkami od zaraz Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 21 października 2019 20:44

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Danii aktualnej od zaraz. Zatrudnienie w Kopenhadze na magazynie z zabawkami bez znajomości języka dla magazynierów.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 132,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dbanie o porządek w obrębie magazynu, wprowadzanie zmian do systemu oraz rozładowywanie i załadowywanie;
  • głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • nie jest wymagany j. duński, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę na pół roku, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 5000 DKK mc;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość rozwijania się i zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

CV prosimy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/56/19

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-danii-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-kopenhaga-2/

ID ogłoszenia: 4125dade45c6138a