9,80 GBP netto/h

Bez języka zbiory malin sezonowa praca w Anglii od zaraz Stockport UK

  • Miasto lub region: Stockport
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2023 18:46

Na farmie potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Stockport bez znajomości języka przy zbiorach malin, śliwek i jabłek. Zakwaterowanie bezpłatne zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP netto na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie malin, a potem zbiory śliwek i jabłek nawet do końca października;
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w UK;
  • dostępność od zaraz przynajmniej do końca września 2023;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dostęp do wody pitnej w nieograniczonych ilościach dla osób pracujących na polu albo w sadzie;
  • zatrudnienie również dla par i grup ze wspólnym zakwaterowaniem w jednym domku.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim można wysyłać na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/zbiory-malin-od-zaraz-sezonowa-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-stockport-uk-2023/

ID ogłoszenia: 96864e44f741d346