166,40 NOK/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji kremu nugatowego Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:19

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pochodzi z fabryki w Oslo i dotyczy zatrudnienia na produkcji kremu nugatowego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Oslo, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: 166,40 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych na podstawie aktualnego zapotrzebowania
  • szczegółowe obowiązki będą rozdzielane po przejściu szkolenia, jednym z wytycznych będą predyspozycje pracowników
  • prace polegać będą na obsłudze maszyn, kontroli jakości, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej i wydajnej pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • duża dokładność oraz odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie przynajmniej na 3 miesiące
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • umowę zgodną z norweskimi standardami
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższy formularz. Konieczne jest oznaczenie opcji: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″

adres formularza: http://bit.do/rekrutacja2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kremu-nugatowego-oslo/

ID ogłoszenia: 6185935d7aa4f324