10,50 € netto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech zbiory winogron 2022 Landau

  • Miasto lub region: Landau
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 21:23

Od września 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w Landau dla pracowników sezonowych bez języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik se3zonowy.

Lokalizacja: Landau.

Wynagrodzenie: 10,50 € netto na godz.

Start: od września 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na około 6 tygodni;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od września 2022.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz obiad;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • sezonowe zatrudnienie od września 2022.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 695 644 964

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-bez-znajomosci-jezyka-landau/

ID ogłoszenia: 5462cc740dbbb88