1430 GBP netto/mc

Dam pracę w Anglii od zaraz jako kierowca kat.B Londyn w piekarni polskiej

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 marca 2017 03:55

Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla Polaków na stanowisku kierowcy kat.B na zlecenie piekarni. Oferta z Londynu przy rozwożeniu pieczywa na zmianie nocnej.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Zarobki: 1430 GBP netto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w polskiej piekarni na zmianie nocnej przy rozwożeniu pieczywa
  • pracownik będzie poruszał się służbowym vanem

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz posiadanie na swoim koncie maksymalnie 3 punktów karnych
  • minimum 25 lat
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy na noce

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę od poniedziałku do soboty
  • praca na noce, aż do 9 rano

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • office@twelvegrains.co.uk, w tytule proszę dopisać: „kierowca”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-anglii-dla-kierowcy-kat-b-londyn/

ID ogłoszenia: 76458c74fb07d4a1

ilość wszystkich wyświetleń: 3674, dzisiaj: 1