17,20 EUR

Murarz praca za granicą od zaraz we Francji na budowie, Agen

  • Miasto lub region: Agen
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 23 maja 2023 13:41

Od zaraz propozycja pracy za granicą na budowie we Francji w rejonie Agen dla doświadczonych murarzy. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego także będzie możliwe.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów,obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

– stawianie domów od podstaw

– wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.

– układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :

– minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

– znajomość rysunku technicznego

– umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 17,20 euro /h brutto

– możliwość pracy w dużych nadgodzinach i w soboty

– darmowe zakwaterowanie

– możliwość pobierania zaliczek

– długofalową współpracę

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 572646cdf1e011a3

ilość wszystkich wyświetleń: 164, dzisiaj: 1