125 DKK/h brutto

Od zaraz Dania praca bez znajomości języka Aalborg na produkcji środków czystości

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 02:19

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Danii na produkcji środków czystości. Oferta zatrudnienia od zaraz w fabryce z Aalborg dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją płynów do prania, tabletek do zmywarek, itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę procesów produkcyjnych, pakowanie oraz magazynowanie towarów
  • pracownik będzie zajmował się obsługa urządzeń na produkcji

Wymagania:

  • konieczna jest znajomość języka angielskiego
  • możliwość zatrudnienia na minimum pół roku
  • zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z 2-pokojowego mieszkania w cenie 3500 DKK miesięcznie za pokój lub 7000 za mieszkanie
  • pracę w Danii od zaraz na czas określony
  • konkurencyjne zarobki
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz dopiskiem w tytule “skr/38/17, imię i nazwisko” na adres:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-danii-bez-jezyka-na-produkcji-srodkow-czystosci-od-zaraz-aalborg/

ID ogłoszenia: 71599e0f3e4de8d