1850 PLN/m-c netto

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Czechach na magazynie od zaraz Brno

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 01:36

Aktualna opcja pracy w Czechach dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Brnie na magazynie z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Brno, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: około 1850 złotych netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie oraz wydawanie artykułów zgodnie ze zleceniem lub zamówieniem

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w nocy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 6 miesięcy
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • legalną pracę w Czechach od zaraz
  • atrakcyjne dodatki za pracę w nocy, weekendy oraz święta
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • darmowe zamieszkanie oraz transport do pracy
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV na adres e-mail:

rekrutacja@fidess.pl

W temacie należy wpisać “magazyn.czechy.17PW”

Źródło: http://www.fidess.pl/Kariera/OfertyPracy/niemcy/240/Pracownik_magazynu___Czechy__Brno_

ID ogłoszenia: 1045a57deece085a