2000-2650 Eur brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków fabryka Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 22:02

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Lipska dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2000 – 2650 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, obsługiwaniem urządzeń do produkcji, a także pakowaniem.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • elastyczność;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur na mc od pary albo 250 Eur na mc za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 150 Eur na mc za pokój wieloosobowy;
  • niemiecką umowę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-fabryka-lipsk/

ID ogłoszenia: 2215ef4c34ff00ab