10€ netto/godz.

Pomocnik cieśli – dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz, Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 18 września 2019 12:38

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie jako pomocnik cieśli w rejonie Hamburga. Zatrudnienie związane z montażem i demontażem szalunków.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta polskiej firmy z Gdańska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pomocnik cieśli
Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
– praca przy budowie szkoły
– pomoc cieślom przy wykonywaniu szalunków
– prace związane z montażem i demontażem szalunków

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– wykształcenie zawodowe kierunkowe budowlane
– rzetelność, uczciwość, chęci do pracy

Oferujemy:
– stawka 10€ netto + niemieckie świadczenia socjalne
– 45-50 godzin na tydzień
– zatrudnienie na umowie o pracę
– kontrakt na okres około 12 miesięcy
– darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
– zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt +48 517 491 707.

ID ogłoszenia: 7095d7a1b34a3073

ilość wszystkich wyświetleń: 460, dzisiaj: 1