od 9,80 GBP netto/h

Sezonowa praca Anglia bez języka przy zbiorach truskawek czerwiec 2023 Stockport

  • Miasto lub region: Stockport
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 15 marca 2023 20:55

Na wakacje 2023 potrzebne osoby bez znajomości języka do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie od czerwca w Stockport przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP netto na godz. albo na akord.

Start: od czerwca 2023.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich od czerwca do końca lipca, a potem zbiory śliwek, jabłek i to nawet do końca października.

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które już są w UK;
  • dostępność przynajmniej do końca lipca 2023;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wodę pitną w nieograniczonych ilościach dla osób pracujących na polu i w sadzie;
  • pracę również dla par i grup.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim można wysyłać na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/zbiory-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-na-wakacje-2023-w-stockport/

ID ogłoszenia: 1000641206e096bfd