do ustalenia

Sezonowa praca w Anglii od kwietnia przy zbiorach truskawek bez języka Chichester

  • Miasto lub region: Chichester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2018 02:58

Propozycja sezonowej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Chichester od kwietnia 2018 przy zbiorach truskawek oraz malin.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy zbiorach

Miejsce pracy: Chichester, Anglia

Start: od kwietnia 2018

Czas trwania umowy: do października 2018

Wynagrodzenie: do ustalenia, praca na akord

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbieraniu truskawek, malin oraz borówek

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od kwietnia
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia w Anglii
  • możliwość przyjazdu do Tarnowa lub Stalowej Woli na spotkanie rekrutacyjne

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w Anglii na czas określony za pośrednictwem agencji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres e-mail:

posrednictwopracy@onet.eu

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-od-kwietnia-zbiory-truskawek-bez-jezyka-chichester/

ID ogłoszenia: 7965a7107c5bafb5

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Anglii od kwietnia przy zbiorach truskawek bez języka Chichester”

  1. Proszę o bardzo pilny Kontak pod numerem 514 594 750 Jestem cały czas pos telefonem

Zostaw odpowiedź do Malesio