143 SEK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Szwecji bez języka produkcja soków dla par Västerås

  • Miasto lub region: Västerås
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 25 listopada 2017 23:55

Chętnie zatrudnimy od zaraz w fabryce z Västerås kandydatów bez znajomości języka. Opcja pracy w Szwecji dla par na produkcji soków warzywnych oraz owocowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Västerås, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 143 SEK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych na produkcji soków
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości, obsługa maszyn, pakowanie oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • zdolność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • zdolność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w załatwianiu dokumentów i spraw formalnych
  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę z okresem próbnym
  • szkolenia wprowadzające
  • pracę w Szwecji na dłużej
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie zgłoszeń z z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Produkcja soków, Västerås 2017”.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-produkcja-sokow-od-zaraz-vasteras/

ID ogłoszenia: 8845a15f224320a0