do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory malin i truskawek Chichester

  • Miasto lub region: Chichester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 20:02

Aktualna oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach malin i truskawek na plantacji z Chichester. Zatrudniamy osoby bez znajomości języka angielskiego, start planowany jest na koniec sierpnia 2016.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Chichester, UK.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • zbiory truskawek oraz malin, a także proste zadania związane z pielęgnacją sadzonek.

Wymagania wobec kandydatów:

  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność delikatnego zrywania owoców – owoce muszą być zbierane tak, aby nie uległy uszkodzeniu;
  • możliwość rozpoczęcia pracy pod koniec sierpnia;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do obowiązków;
  • bezproblemowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • duża samodyscyplina;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie do listopada lub października;
  • miejsce zamieszkania;
  • dobre wynagrodzenie;
  • przyjazne warunki pracy;
  • zgrany i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Aplikować można również osobiście – zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się 22 i 23 sierpnia o 9.00 w hotelu Tarnovia – adres: Tarnów, ul. Kościuszki 10.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-zbiory-malin-i-truskawek-bez-znajomosci-jezyka-chichester/

ID ogłoszenia: 83557b33bdc22fc5