12,85 € brutto/h

Sortowanie odzieży bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par od zaraz Cottbus

  • Miasto lub region: Cottbus
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 18:51

Pracodawca z Cottbus szuka osób do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par od zaraz przy sortowaniu odzieży. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 9.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży oraz akcesoriów używanych, np. torebek, obuwia, małego AGD;
  • praca wykonywana przy taśmie albo przy stołach.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • energiczność;
  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem, np. alergii.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych oraz płatnym urlopem;
  • próbną umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę na pełny etat;
  • bezpieczne stanowisko w pracy;
  • zapewnione środki ochronne.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-cottbus/

ID ogłoszenia: 2515fbbd9267fb8c