2200-2650 € brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji kosmetyków od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 maja 2021 20:56

Fabryka z Hamburga potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji kosmetyków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2200 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik zostanie zapoznany z obowiązkami, przejdzie szkolenie z BHP oraz trening;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty, przeprowadzał kontrolę jakości, dbał o ciągłość produkcji, a także wykonywał proste prace manualne przy taśmociągu itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto pracownika;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc w pokoju wieloosobowym albo 250 € na mc za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 450 € na mc za pokój dla par.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/05/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 47260abdf360e033