8,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Coventry

  • Miasto lub region: Coventry
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:12

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w firmie dystrybucyjnej z Coventry. Praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Coventry, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie słodyczy oraz zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • otwartość i elastyczność
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie w międzynarodowym zespole
  • miłą atmosferę
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “słodycze Coventry 03/2018”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-coventry-uk/

ID ogłoszenia: 7245aaabab40daba