17,20 eur

Murarz praca za granicą we Francji od zaraz na budowie bez języka, Agen

  • Miasto lub region: Agen
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2023 16:20

Także bez znajomości języka obcego dostępna do podjęcia od zaraz praca za granicą we Francji na budowie. Zatrudnienie dla murarzy w rejonie Agen.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która

świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych

klientów,obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

– stawianie domów od podstaw

– wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.

– układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :

– minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

– znajomość rysunku technicznego

– umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 17,20 euro /h brutto

– możliwość pracy w dużych nadgodzinach i w soboty

– darmowe zakwaterowanie

– możliwość pobierania zaliczek

– długofalową współpracę

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 86864cb4c360928a

ilość wszystkich wyświetleń: 132, dzisiaj: 1