18 390 CZK

Od zaraz Czechy praca na produkcji głośników bez znajomości języka Kopřivnice

  • Miasto lub region: Kopřivnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:45

Pracodawca z Kopřivnic szuka od zaraz chętnych do pracy w Czechach na produkcji głośników. Zatrudnienie w fabryce bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Kopřivnice.

Wynagrodzenie: 18 390 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, np. wkrętarki;
  • montowanie głośników od początku aż po produkt końcowy;
  • czyste środowisko pracy;
  • praca na trzy zmiany.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • samodzielność;
  • niezawodne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość pracy na trzy zmiany.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 18 390 CZK brutto;
  • 3 900 CZK premii za wydajność;
  • 25 dni urlopu;
  • bezpłatny transport z Katowic do miejsca pracy;
  • zakwaterowanie odpłatne – dodatek 3000 CZK na mc;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu – 1000 CZK;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • możliwość pracy w soboty oraz wyrobienia nadgodzin;
  • bonus za nadgodziny 15 godz. to 1500 CZK, a 22,5 godz. to 3000 CZK;
  • premie za nocne oraz popołudniowe zmiany;
  • możliwość skorzystania z wyżywienia w nowo wybudowanej jadalni – posiłki są opłacane w 55%, a do wyboru jest 6 rodzajów posiłków.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: patrycja.kasperczyk@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-na-produkcji-glosnikow-w-fabryce-koprivnice/

ID ogłoszenia: 9785decc69e3fb78