£7/h brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu artykułów dla dzieci Cranford

  • Miasto lub region: Cranford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 22:29

Poszukujemy pracowników do zatrudnienia od zaraz na magazynie z Cranford. Aktualna oferta pracy w Anglii przy pakowaniu artykułów dziecięcych dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu, pakowacz

Lokalizacja: Cranford, okolice Heatrow, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest pakowanie oraz przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

  • precyzja i staranność wykonania
  • mile widziane osoby z własną działalnością
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • nie spóźnianie się
  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka anielskiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy dla najefektywniejszych pracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na dobrych warunkach od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • pracę od zaraz na terenie Anglii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-na-magazynie-z-artykulami-dzieciecymi-cranford/

ID ogłoszenia: 16583e16ce57f44

ilość wszystkich wyświetleń: 1623, dzisiaj: 3