do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie od zaraz Kapelle kompletowanie zamówień

  • Miasto lub region: Kapelle
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 4 czerwca 2016 14:50

Poszukiwani pracownicy od zaraz do zbierania zamówień na magazynie w Kapelle, również bez znajomości języka. Praca w Holandii z zakwaterowaniem w dobrym standardzie za niewielką opłatą.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Lokalizacja: Kapelle, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia indywidualnie.

Długość kontraktu: co najmniej rok.

Zadania na stanowisku:

  • kompletacja zamówień klientów za pomocą odpowiednich narzędzi;
  • pakowanie produktów;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie;
  • paletowanie towarów i zabezpieczanie za pomocą folii;
  • zagospodarowanie przestrzeni magazynowej w odpowiedni sposób (rozmieszczanie towarów na hali zgodnie z planem).

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmiany (również nocne);
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia zatrudnienia na rok;
  • mile widziane referencje oraz zaświadczenie o niekaralności;
  • nastawienie na sumienną i efektywną pracę;
  • odpowiedzialność, punktualność, niezawodność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • pomoc w sprawach formalnych i urzędowych;
  • solidne przeszkolenie;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w weekendy i na noce;
  • organizację wyjazdu do Holandii;
  • umowę o pracę na rok z możliwością przedłużenia;
  • pracę w nowoczesnym, przyjaznym środowisku.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim pod adres:

rzeszow@hobij.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: “Order Picker”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-magazyn-bez-jezyka-kapelle-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 732574d7ad55f5bd