1500 euro za miesiąc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu dla kobiet bez języka Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 października 2017 22:05

Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz dla kobiet bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu domów, biur oraz apartamentów.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1500 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprawnym i kompleksowym sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych, lokali biurowych
  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie pomieszczeń zgodnie z życzeniem klienta

Wymagania:

  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • zaangażowanie i pracowitość
  • chęć oraz motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • sprawność fizyczna
  • uczciwość i dyskrecja
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech bez znajomości języka
  • zatrudnienie możliwe od zaraz na dłuższy okres
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

00491755600871

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-we-frankfurcie-nad-menem-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 30559d7d87d712b9