11,00 euro

Pracownik zbioru owoców Francja praca za granicą od zaraz, Caen 2021

  • Miasto lub region: Caen
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 2 września 2021 12:16

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Caen poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy za granicą we Francji przy zbiorach owoców. Niewymagana znajomość języka obcego.

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pracownik zbioru jabłek
Miejsce pracy: Francja/Caen
OBOWIĄZKI :
– zbiór owoców
– sortowanie , mycie ,pakowanie
– przygotowanie do transportu
– przycinanie drzew
WYMAGANIA :
– doświadczenie w pracach rolnych
– motywacja i dobra organizacja pracy
OFERUJEMY :
– prace tymczasową na terenie Francji
– umowę o pracę + ubezpieczenie

– wstępne szkolenie na stanowisku pracy

– stawkę godzinową: 11,00 euro/brutto

– wymiar czasu pracy: podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy

– godziny nadliczbowych (jak płatne): od 40 do 43 godz. 25%

– praca na 1 zmianę

– koszt zakwaterowania opłaca firma

– na miejscu do dyspozycji auto firmowe

– możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

– długotrwała współpraca

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 423612e53c9cc7f6

ilość wszystkich wyświetleń: 440, dzisiaj: 1